You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Główne usługi

Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów to duże wyzwanie. Dobrze zaprojektowany ogród powinien nie tylo ładnie wyglądać ale też sprawdzać się praktycznie.


Więcej
Zakładanie ogrodów

Zakładanie ogrodów to nie tylko siew trawy i sadzenie roślin ale także montaż automatycznych nawodnień, zabezpieczanie siatką przeciw kretom, prace ziemne oraz budowa ścieżek i oczek wodnych itp

Więcej
Pielęgnacja zieleni

Zajmiemy się pielęgnacją Twojego ogrodu jednorazowo lub w systemie abonamentowym. Pielęgnowanie trawnika i roślin, przycinanie i formowanie drzew i krzewów, opryski przeciw chorobom i szkodnikom.

Więcej

Usługi glebogryzarką

Mamy Państwu do zaoferowania usługę glebogryzarką ręczną z napędem o szer. 60cm oraz glebogryzarkę ciągnikową o szerokości ponad 2m.

Usługi dla każdego

Zadzwoń już dziś, aby dowiedzieć się więcej na temat naszych usług pielęgnacyjnych.
Więcej

Prace w ogrodzie

Zapewniamy, że pierwsze wrażenie wywarte przez Nasz zespół jest imponujące, dzięki pełnemu zakresowi usług pielęgnacji i projektowania ogrodów. Twój ogród będzie się zmieniał z dnia na dzień, a po zakończeniu prac pozostawimy ład i porządek.

Przez cały rok, w każdych warunkach pogodowych, Nasz niezawodny i doświadczony personel utrzyma Twój ogród i otoczenie w czystości.